Loft House

Kurumsal

Proje | Tasarım | Uygulama

LOFT HOUSE

Yıllardır Hayalini Kurduğumuz Bir Keşif !


Loft House, yıllardır hayal kurulup, aylarca uygun yer araştırılıp gecelerce yapılan tasarımlar sonucu ortaya konmuş bir iç mimarlık/ tasarım stüdyosudur.
 

 

Kuruluş


Loft House, 2014 yılında İç Mimar Onur Alp tarafından Ankara’da kurulmuştur. 1984 Ankara doğumlu olan Onur ALP, İlköğretimi Tevfik Fikret Lisesi’nde tamamladıktan sonra, Hacettepe Üniversitesi’nde lisans eğitimine başlamıştır. Beytepe kampüs hayatından sonra, yine Çankaya Üniversitesi’nde Loft yapılar üzerine yazmış olduğu tezden sonra Loft House Tasarım Stüdyosu’nu kurmuş ve o tarihten beridir, inovatif projelere imza atmaktadır.

 

Vizyon – Misyon


Tüketici toplumunun almadan önceki ilk dikkat ettiği unsurdur TASARIM…Tasarımını beğenir ki kendine yakıştırır, havasını atar, keyfini sürer sahip olduğu o “şey”in.Öncelikle kuruluş amacımız iyi tasarlanmış ,kafa yorulmuş mekanlar ortaya çıkartmak ve bu mekanlardan alabileceğiniz maksimum hazzı yaşatmaktır.

Loft house, sanayi devrimi sırasına ortaya çıkan ,tesisatların açıktan geçtiği, içerisinde asma katların olduğu ve sanatsal detayların bolca karşılaşıldığı “Loft” yapıların disiplininde inşaa edilmiş ve bir ev sıcaklığında, filtre kahvenizi yudumlarken dev sunum ekranında yaşam alanınızın son haline karar verebileceğiniz eşine belkide hiç rastlamadığınız bir tasarım stüdyosudur. Bu stüdyo size tasarım, 3 boyutlu görselleştirme, uygulama , mimari maket ve restorasyon gibi alanlarda hizmet verme konusunda tam donanımlıdır.

Dolayısıyla, mekanlarınızın tasarımı, konforu bize emanet..Lütfen siz diğer işlerinizle ilgilenin.

 

Onur ALP

İç Mimar- Loft Artist

İletişim